Odpowiednia armatura łazienkowa może poprawić ogólne wrażenia z korzystania z przestrzeni. Z biegiem lat wyroby szklane trafiły do większości domów, w tym do łazienek. Produkty te nadają łazience inny urok, od szklanych drzwi prysznicowych po szklane szafki łazienkowe. Ponadto kilku nowoczesnych właścicieli domów decyduje się na niestandardowe, kabiny prysznicowe na wymiar podczas remontu lub przebudowy łazienek. Modernizacja strefy prysznica dodaje niepowtarzalnego uroku, poprawia funkcjonalność i podnosi wartość domu.

Czy warto wybrać szklane drzwi do kabiny prysznicowej?

kabiny prysznicowe na wymiar ze szklaną szybą

Niestandardowe bezramowe szklane kabiny prysznicowe stały się popularną ekskluzywną opcją, która płynnie wtapia się w każdy styl łazienki. Obudowy bezramowe są wspierane przez klipsy i są grubsze niż ich odpowiedniki z ramą, co zapewnia lepszą trwałość i funkcjonalność.

Gdzie zamówić kabiny prysznicowe na wymiar?

Kabiny bezramowe są w pełni konfigurowalne. W przeciwieństwie do masowo produkowanych tradycyjnych drzwi i paneli dostępnych w standardowych rozmiarach, kabiny prysznicowe na wymiar bezramowe zapewniają większą swobodę wyboru spośród kilku opcji projektowych i stylistycznych. W przeciwieństwie do obudów z ramą, drzwi i panele bez ram nie mają rowków ani osprzętu, który może zatrzymywać wilgoć, gromadzić pleśń lub zbierać brud. Dzięki temu utrzymanie ich w czystości jest znacznie łatwiejsze. Ciekawe modele kabin do łazienek znajdziemy w katalogu produktowym, który dostępny jest na stronie Prysznice.pl Sprawdź już dziś, która konfiguracja będzie odpowiednia do Twojego wnętrza i zaplanuj pełny projekt.

Czy ten wpis był pomocny?

0 / 5. 0

Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *