Styl skandynawski to hit ostatnich sezonów, który nie prędko wyjdzie z mody. Jest to nowowczesny styl, który dzięki swojej prostocie przyciąga coraz to więcej fanów. Szczególnie dobrze ten styl sprawdzi się w takim pomieszczeniu jak salon, ponieważ pozwala na inteligentne zagospodarowanie przestrzeni. Jeśli zastanawiasz się jak urządzić salon w stylu skandynawskim, to zapraszamy do lektury poniższego tekstu.

jak urządzić salon w stylu skandynawskim
jak urządzić salon w stylu skandynawskim


Postaw na minimalizm


Jak urządzić salon w stylu skandynawskim jest pytaniem, którym zadaje sobie wiele osób, dlatego już tłumaczymy wszystko, co musisz wiedzieć. Kwintesencją tego stylu jest minimalizm i prostota, pomieszczenia urządzone w tym stylu są przestronne i estetyczne. Wybierz proste meble w stonowanych kolorach, ściany także pomaluj najlepiej na jasne kolory. Jeśli chodzi o dodatki również postaw na minimalizm, wybierz ciemne lub bardzo jasne. Unikaj intensywnych kolorów przykładowo róży, pomarańczowego czy filetowego dobrym pomysłem będzie wybór naturalnych kolorów.

jak urządzić salon w stylu skandynawskim
jak urządzić salon w stylu skandynawskim

Jak urządzić salon w stylu skandynawskim w ciepłym odcieniu?


Styl skandynawski nie musi być zimny i surowy, może także być ciepły i przytulny. Wystarczy, że wybierzesz meble w ciepłych odcieniach kolorów przykładowo brązu. Styl skandynawski nie jest kompletnie pozbawiony dodatków, możesz uzupełnić swój salon ciekawym stolikiem bądź poduszkami o ciepłych stonowanych kolorach. Mamy nadzieje, że po lekturze tekstu już dłużej nie zastanawiasz się jak urządzić salon w stylu skandynawskim.

Czy ten wpis był pomocny?

0 / 5. 0

Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *