Biuro open space ostatnio staje się coraz bardziej popularne i więcej nowowczesnych firm się na nie decyduję. Taki typ biura wymaga, aby w danym pomieszczeniu znalazły się odpowiednie wyposażenie. W związku z tym przygotowaliśmy wpis, w którym tłumaczymy, co powinno się znaleźć w biurze open space. Zapraszamy do lektury!

biuro open space

Biuro open space — najważniejsze elementy

Najważniejszym elementem tego typu biura jest przestrzeń, w której każdy pracownik będzie mógł odbyć w spokoju rozmowę. Dlatego właśnie zaleca się, aby każde biuro open space posiadało specjalistyczną budkę telefoniczną. Taka budka powinna być wygłuszona oraz wyposażona w stolik, oraz krzesło, aby móc bez przeszkód odbyć rozmowę zdalną. Kolejnym ważnym elementem jest inteligentne rozmieszczenie biurek. Najlepiej, aby każdy z pracowników miał odpowiednio dużo własnej przestrzeni, aby móc spokojnie odbyć rozmowę. Kolejnym ważnym elementem jest automat z wodą, dzięki temu ryzyko odwonienia podczas pracy drastycznie spada. Jak wiadomo niezależnie czy wykonuje się pracę fizyczną, czy siedzącą należy regularnie pic wodę.

biuro open space

Zielone biuro

Biuro open space powinno posiadać rośliny, które pozytywnie wpłyną na zdrowie pracowników oraz wystrój. Zaleca się, aby znajdowało się przynajmniej parę roślin w każdym pomieszczeniu, gdyż wtedy najbardziej będzie widać ich pozytywny efekt. Do dbania o rośliny warto wynająć specjalne osoby. Usychające i niezadane rośliny mogą jedynie popsuć estetykę miejsca.

Czy ten wpis był pomocny?

5 / 5. 1

Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *