Coraz częściej w wielu szkołach, biurach oraz kancelariach można znaleźć szafki metalowe skrytkowe, które charakteryzują się dużą pojemnością, odpornością oraz nowoczesnym wyglądem. Producenci takiego asortymentu starają się wyjść klientom naprzeciw tworząc z roku na rok oryginalniejsze modele, które idealnie wkomponują się w każde wnętrze. W jakie szafki warto zainwestować i co trzeba o nich wiedzieć przed zakupem? Poniżej kilka cennych wskazówek.

Szafki szkolne skrytkowe

Metalowe, proste szafki zamykane na kluczyk najczęściej można znaleźć w szkołach. Są to meble szkolne, które zostały stworzone przez producentów w taki sposób, by odznaczały się dużą praktycznością i funkcjonalnością, a przy tym zajmowały niewiele powierzchni. W zamykanej szafce jest wieszak na ubrania oraz sporo wolnej przestrzeni na buty, plecak czy inne ważne gadżety, które codziennie towarzyszą uczniom w szkole. Dzięki temu, iż zostały wykonane z dobrego metalu można w nich bezpiecznie przechowywać nawet drogocenne rzeczy, bez obaw, iż osoby niepożądane tak łatwo je otworzą.

szafki szkolne skrytkowe

Specjalistyczne szafki skrytkowe do biur

Właściciele kancelarii i biur również często decydują się umieścić w swoich wnętrza specjalistyczne, metalowe szafki zamykane na kluczyk. Tego rodzaju szafki są bardzo wytrzymałe oraz odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Wbrew pozorom mogą pomieścić wiele rzeczy w swoich wnętrzach. Ich przyszli użytkownicy na etapie składania zamówienia mogą wybrać nawet, czy określone szafki powinny być zamykane na kluczyk, czy też na zamek szyfrowy. Dzięki temu ich właściciel ma jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa, że umieszczone w nich rzeczy są całkowicie bezpieczne i że nie dostaną się do nich osoby niepożądane.

Na jakie szafki najczęściej decydują się klienci?

Większość osób stawia raczej na klasyczne, ponadczasowe, proste modele szafek skrytkowych o prostokątnym kształcie, wykonanych z metalu. W zależności od aranżacji pomieszczeń, można wybrać szafki w kolorze srebrnym lub w bardziej intensywnych, mocnych odcieniach typu fiolet, czerwień, czerń. Co ciekawe, takie metalowe skrytki bez problemu można zestawić z każdym stylem wnętrza. Pasują zarówno do nowoczesnych miejsc, jak i tych urządzonych w konkretnym stylu typu: w skandynawskim, nowojorskim lub loftowym.

Czy ten wpis był pomocny?

0 / 5. 0

Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *