Bungalowy mają wyjątkową historię w architekturze i nadal są jednymi z bardziej popularnych stylów mieszkaniowych, których poszukują dziś kupujący. Bungalowy domy bungalow to łatwe w utrzymaniu domy, które na przestrzeni lat przeszły wiele przebudów, dzięki nadających im obecnie nowoczesny i dostosowany charakter.

Co to jest bungalow?

domy bungalow dla seniorów

Bungalow to mały dom typu domek letniskowy, zwykle budowany jako mieszkanie parterowe bez schodów. Domy bungalow zazwyczaj mają spadziste dachy, otwarte plany pięter, duże okna od frontu i szerokie przednie werandy. W zależności od stylu, bungalowy mogą mieć więcej niż jedno piętro. Ruch Arts and Crafts sprawił, że bungalowy w stylu amerykańskim zyskały na znaczeniu na początku XX wieku, a odmiany tego stylu są nadal poszukiwane przez właścicieli domów na całym świecie, również w Polsce.

Całoroczne i nowoczesne domy bungalow

Chcąc sprostać wymaganiom klientów na polskim rynku, firma Ibudhaus wprowadziła do swojej oferty nowoczesną, godną XXI wieku odmianę budowli bungalow. W katalogu znajdują się projekty od 70 do 90 metrów kwadratowych, których centrum jest salon. Są to proste w formie, geometrycznej bryły, które powstają na planie prostokąta lub litery L i T. To świetne rozwiązanie zarówno dla singla jak i seniorów czy rodziny z dzieckiem, dla osób, które marzą o życiu za miastem a niekoniecznie pragną ogromnej przestrzeni domu jednorodzinnego a raczej przytulnej i funkcjonalnej przestrzeni domowej.

Czy ten wpis był pomocny?

0 / 5. 0

Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *