Styl loftowy stał się teraz bardzo popularny we wnętrzach domowych. Zainspirowany nowojorskim trendem mieszkaniowym, jest nowoczesnym wyrazem dostatniego i kreatywnego czasu. Ruch loftowy uwalnia i definiuje przestrzeń oraz tworzy poczucie otwartości. Nic więc dziwnego, że tak wielu z Nas marzy, by urządzić mieszkania właśnie w tym stylu. Ma to oczywiście wpływ na asortyment jaki oferują Nam liczni producenci materiałów do aranżowania wnętrz takich jak dodatki do łazienki w stylu loft.

Czym charakteryzuje się styl loftowy?

dodatki do łazienki w stylu loft w kolorze czarnym

Styl loftowy nawiązuje do dawnego warsztatu lub fabryki, która została przerobiona na mieszkania. Zawiera oryginalne elementy i otwarte przestrzenie wraz z wystrojem inspirowanym Nowym Jorkiem. Aby zbudować niepowtarzalną atmosferę, niezbędna jest kreatywność. Użyj miejskiego stylu jako bazy i dostosuj go do swojego gustu. Industrialny klimat jest idealny do salonu, kuchni lub sypialni. Duch loftu to z definicji całkowicie otwarta przestrzeń. Aby odtworzyć ten klimat w domu… pozbądź się zbędnych ścian lub też zastąp je przeszkleniami i oryginalnymi rozwiązaniami.

Gdzie kupić dodatki do łazienki w stylu loft?

Styl loftowy charakteryzują również pokoje skąpane w świetle. Efekt ten uzyskamy wybierając przestronne profile okienne, aby zmaksymalizować naturalne światło. W przestrzeni łazienkowej zastosuj wiele źródeł światła. Przydatne będą również nieoczywiste kształty i surowe materiały wykończenia. Zainwestuj również w dodatki do łazienki w stylu loft, które znajdziesz w sklepie online Water Way.

Czy ten wpis był pomocny?

0 / 5. 0

Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *