Popularyzacja banków oraz płatności kartą czy też płatności internetowych sprawiają, iż płacenie gotówką coraz częściej staje się rzadkością. Nic dziwnego, jest to o wiele szybsza oraz praktyczniejsza forma płatności. Dzięki niej nie musimy martwić się, iż nie mamy w portfelu wystarczającej ilości gotówki, czy też o to, iż kasjer nie będzie miał jak wydać nam reszty. Są jednak produkty, których nie jesteśmy w stanie trzymać w banku, a są bardzo cenne. Do przechowywania takich przedmiotów powstał sejf biurowy YALE YSEB/400/EB1.

Sejf biurowy YALE YSEB/400/EB1- charakterystyka

Sejf ten jest szafą pancerną o wadze 17 kilogramów oraz pojemności 38,5 litra. Posiada on drzwi wycinane laserowo oraz mechanizm z dwoma ryglami. Urządzenie posiada wyświetlacz LCD, a dostęp do wnętrza można uzyskać za pomocą ustalanego kodu PIN. Sejf biurowy YALE YSEB/400/EB1 pozwoli ci na zabezpieczenie cennych przedmiotów, które w przeciwnym wypadku mogłyby dostać się w niepowołane ręce. Niezależnie, czy będą to dokumenty, czy droga biżuteria, dzięki niemu będą one bezpieczne.

Sejf biurowy yale yseb 400 eb1

Gdzie kupić tego rodzaju produkty?

Jeśli posiadamy drogocenne rzeczy, których nie chcemy utracić, zainwestowanie środków w wysokiej jakości sejf jest bardzo dobrym pomysłem. Jeśli szukasz sklepu, w którym kupisz sejf biurowy YALE YSEB/400/EB1 koniecznie sprawdź ofertę na stronie Okucia Sklep. Posiadają oni wiele różnego rodzaju produktów do drzwi i okien oraz zabezpieczeń dla domu i jego zawartości

Czy ten wpis był pomocny?

0 / 5. 0

Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *