Budka telefoniczna do biura Growbots znajduje się już w praktycznie każdym większym biurze w Polsce. Pracodawcy już dawno odkryli ich zalety, podobnie jak pracownicy. Budki zabierają stosunkowo mało miejsca i są często użytkowane. Na rynku funkcjonują pod wieloma nazwami takimi jak boksy, kabiny, framery  i wiele więcej.


Czym jest budka telefoniczna do biura Growbots?


Dla tych z Was, dla których jest to nowe pojęcie, wyjaśniamy — budka telefoniczna do biura Growbots to nic innego jak małe pomieszczenie (budka) wygłuszająca dźwięki z zewnątrz. Pracownicy mogą ją wykorzystywać do wykonywania telefonów z klientami, czy w czasie przerwy do prywatnych telefonów. Zazwyczaj w budce znajdują się wszelkie niezbędne przyrządy do prowadzenia zdalnych i telefonicznych rozmów takie jak krzesło, stolik i gniazdko. Budka telefoniczna do biura Growbots pozbawiona jest zbędnych elementów, które rozpraszają uwagę użytkownika i obniżają jego wydajność.

Budka telefoniczna do biura Growbots
Budka telefoniczna do biura Growbots


Dlaczego budka telefoniczna do biura Growbots jest warta zakupu?


Obecność takiej budki w biurze zwiększa komfort pracy pracowników, ponieważ to właśnie hałas i zagłuszenia z zewnątrz wpływają negatywnie na jakość pracy. Udowodniono, że praca w głośnym otoczeniu utrudnia skupienie, obniża wydajność, a także powoduje zmęczenie wśród pracowników. Budka telefoniczna do biura Growbots jest niezbędnym elementem wnetrza jeśli praca w danej firmie odbywa się na zasadzie open space. Budki telefoniczne zapewniają komfort osobą korzystającym z budki, ponieważ dźwięk nie wydostaje się na zewnątrz, co daje więcej prywatności. 

Budka telefoniczna do biura Growbots
Budka telefoniczna do biura Growbots

Czy ten wpis był pomocny?

5 / 5. 1

Oceń jako pierwszy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *